İzmir Coğrafya Öğretmenleri Çalıştayı Coğrafya Eğitimi Derneği (CED) koordinasyonu ve Uğur Okulları Gaziemir Kampüsü
ev sahipliğinde 01 Aralık 2018/Cumartesi günü gerçekleştirilecektir.

İzmir Coğrafya Öğretmenleri Çalıştayı program akışını incelemek için lütfen tıklayınız.

Katılım Bilgileri:

  • Çalıştay, İzmir ili resmi (devlet ve özel okullar) kurumlarında çalışmakta olan tüm coğrafya öğretmenlerine açık ve ücretsizdir.
  • Katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlıdır. Başvurunun 30 kişinin üzerinde olması durumunda CED üyeleri öncelik hakkına sahip olmakla birlikte başvuru sırası dikkate alınacaktır.
  • Başvuru sonuçları 16 Kasım 2018 tarihinde Coğrafya Eğitimi Derneği’nin resmi internet sitesinde yayınlanacaktır.
    Açıklanan listede yer alan katılımcılara bu tarih itibariyle e-posta aracılığıyla ulaşılarak bilgilendirmede bulunulacak ve 23 Kasım 2018 gün bitimine kadar çalıştaya katılacaklarını onaylamaları istenecektir.
  • Farklı okullardaki coğrafya öğretmenlerinin eğitimden yararlanabilmesi adına aynı okuldan birden fazla öğretmenin başvuru yapması durumunda, başvuru sırasına bakılmaksızın kontenjan dahilinde başvurunun kabulü ile ilgili nihai kararı verme hakkını CED Yönetim Kurulu kendinde saklı tutar.
  • Kontenjan dahilinde üniversitelerin Coğrafya ile ilgili bölümlerini bitirerek öğretmenlik hakkını elde etmiş ancak şu anda aktif öğretmenlik görevini sürdürmeyen kişilerin başvurusunun kabulü ile ilgili nihai kararı verme hakkını CED Yönetim Kurulu kendinde saklı tutar.

Coğrafya Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu

İzmir Coğrafya Öğretmenleri Çalıştayı’na katılım için başvuru yapan tüm ilgililere teşekkür ederiz.
Yoğun talep nedeniyle ek kontenjan konusunda yardımlarını esirgemeyen çalıştayın ev sahibi Uğur Okulları Gaziemir Kampüsü yetkililerine misafirperverlikleri ve anlayışları için bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.

Katılımcı Listesini görmek için tıklayınız.

This slideshow requires JavaScript.